GZVW
Competitie
Assen (NED)  2-11-2019

Uitslag overzicht Korte baan (25m)
Achternaam, Voornaam

Elmer Brons

Gbjr

06 :

Afstand/zwemslag

50 vrije slag
100 vrije slag
50 vlinderslag
200 wisselslag

Pl.

7

5

Tijd

40.02
1:20.80
46.27
3:16.92

Ronde oude PR.

37.98
1:25.42
45.97
3:37.50

PR.

PR.

Jarno Franken 01 : 50 vrije slag
100 vrije slag
200 vrije slag
50 schoolslag
50 vlinderslag
100 vlinderslag

14
19

6

32.48
1:09.47
2:23.55
38.78
32.12
1:08.53
26.16
58.83
2:18.33
39.06
29.81
1:06.81

PR.

Josse van Geffen 86 : 50 vrije slag
100 vrije slag
200 vrije slag
50 schoolslag

18
10

36.69
1:18.12
2:42.72
41.02
31.87
1:10.82
2:38.89
39.88
Patrick Graver 94 : 50 vrije slag
50 vrije slag
100 vrije slag
200 vrije slag
50 schoolslag
50 vlinderslag
100 vlinderslag

Est.

21
17

16

30.61
34.52
1:13.85
2:34.58
38.18
35.44
1:16.74
29.02
29.02
1:08.41
2:33.61
38.26
33.15
1:16.13

PR.

Elke ten Hoff 04 : 50 vrije slag
50 vrije slag
100 vrije slag
100 vrije slag
200 vrije slag
50 schoolslag
100 schoolslag

Est.

12

11

35.62
37.27
1:13.44
1:19.05
2:46.43
45.24
1:37.16
32.21
32.21
1:15.00
1:15.00
2:52.78
42.49
1:37.07

PR.

PR.

Merle ten Hoff 02 : 50 vrije slag
100 vrije slag
200 vrije slag
50 schoolslag
50 vlinderslag
100 vlinderslag

14
23

13

34.68
1:13.53
2:38.25
46.62
39.57
1:25.99
30.50
1:07.51
2:28.98
45.51
34.98
1:18.70
Lara Jager 02 : 50 vrije slag
100 vrije slag
200 vrije slag
50 schoolslag

25
25

42.81
1:31.19
3:13.24
51.66
38.34
1:23.60
3:31.69
50.20

PR.

Hannah de Jong 05 : 50 vrije slag
100 vrije slag
50 rugslag
100 rugslag
200 rugslag
50 vlinderslag
100 vlinderslag
Est.

9

8

35.48
1:12.41
41.92
1:29.80
3:03.97
39.21
1:33.47
31.06
1:10.49
37.77
1:25.23
3:10.51
36.27
1:30.67

PR.

Josee Keizer 00 : 50 vrije slag
100 vrije slag
200 vrije slag

19

35.63
1:16.65
2:45.65
30.13
1:06.09
2:29.20
Henriëtte Manting 71 : 50 schoolslag
50 vlinderslag
100 vlinderslag

18

14

44.97
37.91
1:27.41
43.83
34.64
1:20.43
Jelte Meuleman 04 : 50 rugslag
100 rugslag
200 rugslag
50 vlinderslag
100 vlinderslag

2

2

36.77
1:17.09
2:36.61
32.51
1:12.40
33.37
1:11.56
2:37.47
30.42
1:10.90

PR.

Suzanne Mulder 93 : 50 vrije slag
100 vrije slag
200 vrije slag
50 schoolslag
50 vlinderslag
100 vlinderslag

23
26

21

39.85
1:25.05
2:59.65
54.97
46.10
1:45.04
35.83
1:18.32
2:47.99
49.65
40.06
1:36.12
Ilona Nicolaas 02 : 50 vrije slag
100 vrije slag
200 vrije slag
50 schoolslag
50 vlinderslag
100 vlinderslag

16
19

17

36.47
1:17.54
2:41.92
45.23
41.90
1:33.72
32.51
1:12.54
2:44.40
44.60
37.99
1:31.65

PR.

Cayn Nomden 05 : 50 rugslag
100 rugslag
200 rugslag

7

45.03
1:32.40
3:01.66
38.33
1:27.50
–.–

PR.

Maurice Pater 02 : 50 vrije slag
100 vrije slag
200 vrije slag
50 schoolslag
100 schoolslag

3

4

29.25
1:02.09
2:11.49
35.09
1:17.34
25.86
56.36
2:02.00
34.19
1:15.47
Marloes Potze 00 : 50 vrije slag
100 vrije slag
200 vrije slag
50 schoolslag
50 vlinderslag
100 vlinderslag

8
5

5

32.66
1:09.18
2:26.37
37.14
34.00
1:15.84
28.89
1:03.76
2:24.74
36.75
32.85
1:16.09

PR.

Roy Potze 97 : 50 vrije slag
50 vrije slag
100 vrije slag
200 vrije slag
50 schoolslag
50 vlinderslag
100 vlinderslag

Est.

9
16

11

27.01
28.95
1:02.25
2:16.30
37.60
30.95
1:12.32
26.83
26.83
58.01
2:07.85
36.30
30.00
1:09.15
Erwin Pras 96 : 50 vrije slag
100 vrije slag
200 vrije slag
50 schoolslag
50 vlinderslag
100 vlinderslag

6
13

4

30.85
1:05.51
2:14.00
36.43
29.18
1:03.68
26.47
57.99
2:11.67
36.58
28.23
1:02.84

PR.

Jeroen Prins 95 : 50 vrije slag
100 vrije slag
200 vrije slag
50 schoolslag
50 vlinderslag
100 vlinderslag

19
21

18

34.04
1:12.09
2:31.22
40.81
34.14
1:18.52
27.60
1:01.56
2:19.72
39.13
30.98
1:09.50
Josephine Swarts 07 : 50 vrije slag
100 vrije slag
50 vlinderslag
200 wisselslag

2

1

36.10
1:14.64
40.94
3:07.36
32.87
1:15.32
39.44
3:16.68
PR.

PR.

Jesper Trenning 02 : 50 vrije slag
100 vrije slag
200 vrije slag

13

34.84
1:14.51
2:36.30
29.38
1:05.82
2:39.71

PR.

Yvonne Wilts 95 : 50 vrije slag
100 vrije slag
200 vrije slag
50 schoolslag

15
8

36.75
1:17.14
2:40.45
39.35
31.85
1:09.43
2:35.44
40.40

PR.

Tim Zijlstra 95 : 50 vrije slag
100 vrije slag
200 vrije slag
50 schoolslag
50 vlinderslag
100 vlinderslag

17
20

13

33.51
1:10.69
2:29.22
38.95
34.07
1:13.68
26.92
1:00.04
2:21.60
37.72
30.13
1:11.97
4 x 50 vrije slag Heren : Patrick Graver
Jesper Trenning
30.61 Jeroen Prins
Tim Zijlstra
2 1:54.94
4 x 50 vrije slag Heren

: Roy Potze
Jarno Franken
27.01 Erwin Pras
Maurice Pater
1 1:47.29
4 x 100 vrije slag Dames : Elke ten Hoff
Ilona Nicolaas
1:13.44 Henriëtte Manting
Josse van Geffen
2 4:51.30
4 x 100 vrije slag Dames : Hannah de Jong
Josee Keizer
1:12.41 Merle ten Hoff
Marloes Potze
1 4:38.42
Totaal 118 persoonlijke uitslag, Gemiddelde prestatie: 88,6%
0 nieuw(e) record(s), 17 nieuw(e) persoonlijke record(s)
Grootste verbetering: Elmer Brons, 200 wisselslag  3:16.92