GZVW
44. Internationales Nordhorner Pfingstschwimmfest
Nordhorn (GER)  8-/9-6-2019

Uitslag overzicht Lange baan (50m)
Achternaam, Voornaam

Danishya Dusseljee

Gbjr

04 :

Afstand/zwemslag

100 vrije slag
200 vrije slag
100 rugslag
100 vlinderslag

 

Pl.

27
24
19

Tijd

1:32.24
3:12.21
1:38.65
1:45.45

Ronde oude PR.

–.–
–.–
–.–
–.–

PR.
PR.
PR.
PR.
Jarno Franken 01 : 100 vrije slag
100 schoolslag
 
19
13
1:02.75
1:28.91
1:01.98
1:27.15
Marnick Franken 03 : 100 vrije slag
100 vrije slag
200 vrije slag
100 vlinderslag
 
10
6
3
1:09.63
1:02.54
2:23.67
1:07.50
1:05.35
1:05.35
2:30.23
1:07.40
PR.
PR.
Patrick Graver 94 : 100 vrije slag
100 vrije slag
100 vrije slag
200 vrije slag
200 vrije slag
400 vrije slag
100 schoolslag
200 schoolslag
100 vlinderslag
 
41
15

13

10
20

1:18.29
1:17.84
1:12.93
2:48.12
2:47.92
5:55.68
1:33.30
3:17.93
1:24.86
1:19.67
1:19.67
1:19.67
2:49.02
2:49.02
5:53.22
1:30.24
3:23.21
1:21.07
PR.
PR.
PR.
PR.
PR.
PR.
Elke ten Hoff 04 : 100 vrije slag
100 schoolslag
100 schoolslag
200 schoolslag
 
31
31
24
1:17.11
1:39.24
1:48.21
3:45.48
1:21.66
1:41.92
1:41.92
3:45.69
PR.
PR.
PR.
Merle ten Hoff 02 : 100 rugslag
100 schoolslag
100 vlinderslag
16
18
9
1:29.26
1:44.98
1:22.99
1:26.29
1:43.16
1:22.03
 
Hannah de Jong 05 : 100 vrije slag
100 vrije slag
200 vrije slag
 
24
13
1:23.50
1:17.61
2:55.95
1:21.17
1:21.17
3:09.69
PR.
PR.
Jelte Meuleman 04 : 100 vrije slag
100 schoolslag
100 schoolslag
200 schoolslag
200 wisselslag
 
5
2
3
1
1:02.96
1:23.10
1:23.64
2:58.95
2:40.04
1:01.27
1:29.16
1:29.16
3:04.80
2:49.57
PR.
PR.
PR.
PR.
Suzanne Mulder 93 : 100 vrije slag
100 vrije slag
200 vrije slag
400 vrije slag
100 rugslag
100 rugslag
200 rugslag
100 vlinderslag
200 wisselslag
Est.

17

21
15
13
14

1:27.37
1:24.88
3:02.90
6:19.31
1:40.86
1:36.28
3:29.42
1:45.49
3:37.47
1:27.52
1:27.52
3:05.84
6:26.06
1:37.23
1:37.23
3:28.10
1:44.10
3:33.94
 
PR.
PR.
PR.
PR.
PR.
Maurice Pater 02 : 100 vrije slag
100 schoolslag
100 vlinderslag
200 wisselslag
 
7
2
2
2
1:03.53
1:28.15
1:07.68
2:37.06
59.72
1:26.72
1:05.82
2:29.70
Pascal Pater 04 : 100 vrije slag
100 vrije slag
100 rugslag
100 schoolslag
200 wisselslag
 
Est.
26
9
10
8
1:14.96
1:13.48
1:22.70
1:33.03
3:01.84
–.–
–.–
–.–
–.–
–.–
PR.
PR.
PR.
PR.
PR.
Jeroen Prins 95 : 100 vrije slag
100 vrije slag
200 vrije slag
100 rugslag
100 rugslag
33
7
Est.
12
1:13.58
1:08.48
2:35.54
1:25.05
1:27.78
1:05.16
1:05.16
2:32.83
–.–
–.–
 
PR.
PR.
Josephine Swarts 07 : 100 vrije slag
100 vrije slag
200 vrije slag
100 schoolslag
100 schoolslag
200 schoolslag
 
14
11
9
5
1:24.07
1:19.24
2:56.80
1:39.87
1:44.63
3:36.53
–.–
–.–
–.–
–.–
–.–
–.–
PR.
PR.
PR.
PR.
PR.
PR.
Yvonne Wilts 95 : 100 schoolslag

 

15 1:35.02 1:34.96
4 x 100 wisselslag Heren : Jeroen Prins
Jelte Meuleman
1:25.05
1:20.52
Marnick Franken
Jarno Franken
1:06.64
1:02.57
10 4:54.78
4 x 100 vrije slag Heren : Pascal Pater
Patrick Graver
1:14.96
1:11.68
Jeroen Prins
Maurice Pater
1:08.96
1:03.72
21 4:39.32
4 x 100 vrije slag Dames : Suzanne Mulder
Danishya Dusseljee
1:27.37
1:25.75
Josephine Swarts
Hannah de Jong
1:21.13
1:16.13
25 5:30.38
Totaal 64 persoonlijke uitslag, Gemiddelde prestatie: 100,2%
0 nieuw(e) record(s), 39 nieuw(e) persoonlijke record(s)
Grootste verbetering: Patrick Graver, 100 vrije slag  1:12.93