Uitslagen Gervo Bokaal

GZVW
Gervobokaal
Winschoten (NED)  23-2-2019

Uitslag overzicht Korte baan (25m)
Achternaam, Voornaam

Amber van Dijk

Gbjr

05 :

Afstand/zwemslag

50 vrije slag
50 rugslag
50 schoolslag

Pl.

1
1
1

Tijd

32.39
38.42
42.73

Ronde oude PR.

32.56
39.02
41.35

PR.
PR.

Elke ten Hoff 04 : 50 vrije slag
50 rugslag
50 schoolslag

2
7
3
33.31
46.81
45.21
33.04
42.84
43.75
Elianne Jensema 08 : 50 rugslag
50 schoolslag
5
5
56.06
56.96
–.–
–.–

PR.
PR.
Hannah de Jong 05 : 50 vrije slag
50 rugslag
50 schoolslag

2
2
31.89
39.41
45.16
31.39
38.15
44.19
Isis Klein 11 : 25 vrije slag
25 schoolslag

4
2
29.57
33.21
29.20
31.11
Twan Klein 08 : 50 vrije slag
50 rugslag
50 schoolslag

5
6
4
37.88
48.60
51.85
38.03
49.44
50.96
PR.
PR.
Suzanne Mulder 93 : 50 vrije slag
50 rugslag
50 schoolslag

5
5
5
39.77
47.29
56.92
35.83
42.93
49.65
Ilona Nicolaas 02 : 50 vrije slag
50 rugslag
50 schoolslag

3
4
4
32.51
37.71
44.73
32.76
36.51
44.60
PR.
Erwin Pras 96 : 50 vrije slag
50 rugslag
50 schoolslag

1
2
27.05
32.00
37.12
26.95
32.13
36.58
PR.
Jeroen Prins 95 : 50 vrije slag
50 vrije slag
50 rugslag
50 schoolslag

Est.
2
6
4
28.06
27.99
36.52
40.03
27.60
27.60
35.13
39.13
Jesper Trenning 02 : 50 vrije slag
50 rugslag
50 schoolslag

3
4
5
29.45
34.70
40.25
29.38
34.83
39.50
PR.
4 x 50 vrije slag Gemengd : Jeroen Prins
Amber van Dijk
28.06
31.89
Erwin Pras
Hannah de Jong
26.57
31.93
1 1:58.45
Totaal 32 persoonlijke uitslag, Gemiddelde prestatie: 95,6%
0 nieuw(e) record(s), 9 nieuw(e) persoonlijke record(s)
Grootste verbetering: Amber van Dijk, 50 rugslag  38.42


Uitslagen Clubkampioenschappen 2019


Clubkampioenschappen 2019
Winschoten, 16-2-2019

Programmanr. 1
16-2-2019
Dames, 50m vrije slag
Dames 12 +
Meisjes Junioren 1 en ouder
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
1. Marloes Potze GZVW 28.89 200002332 28.98
2. Merle ten Hoff GZVW 30.50 200205140 31.16
3. Hannah de Jong GZVW 31.87 200501680 31.39
4. Relinda Baas GZVW 31.96 198900144 32.56
Amber van Dijk GZVW 33.24 200502162 32.56
6. Ilona Nicolaas GZVW 33.02 200201918 32.76
7. Josephine Swarts GZVW 33.57 200703502 33.42
8. Elke ten Hoff GZVW 33.04 200404806 33.97
9. Manon de Jong GZVW 33.52 200105390 35.21
10. Suzanne Mulder GZVW 36.55 199307820 37.68
11. Danishya Dusseljee GZVW 37.51 200400740 37.80
12. Lara Jager GZVW 38.34 200206130 39.01

<< TOP >>
Programmanr. 2
16-2-2019
Heren, 50m vrije slag
Heren 12+
Jongens Junioren 1 en ouder
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
1. Maurice Pater GZVW 25.86 200200909 27.01
2. Erwin Pras GZVW 26.95 199601781 27.16
3. Tim Zijlstra GZVW 26.92 199500641 27.33
4. Marnick Franken GZVW 27.49 200302279 27.56
5. Jeroen Prins GZVW 27.60 199501763 27.97
6. Jesper Trenning GZVW 29.38 200204481 29.85
7. Pascal Pater GZVW 32.38 200400029 31.27
AFGEM Patrick Graver GZVW 30.90 199404735

<< TOP >>
Programmanr. 3
16-2-2019
50m vrije slag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 4-5
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
Jongens Minioren 4-5, Jongens

1. Twan Klein GZVW 39.52 200800727 38.03

<< TOP >>
Programmanr. 4
16-2-2019
25m vrije slag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 4-5
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
Meisjes Minioren 4-5, Meisjes

1. Elianne Jensema GZVW NT 200803452 21.36

<< TOP >>
Programmanr. 5
16-2-2019
25m vrije slag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 3 en later
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
Meisjes Minoren 3 en later, Meisjes

AFGEM Isis Klein GZVW 29.20 201100706

<< TOP >>
Programmanr. 6
16-2-2019
Dames, 50m vrije slag
Dames 12 +
Meisjes Junioren 1 en ouder
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
1. Marit Altena GZVW-O NT 2007 47.76
2. Yentl Harkema GZVW-W NT 2002 48.68

<< TOP >>
Programmanr. 7
16-2-2019
Heren, 50m vrije slag
Heren 12+
Jongens Junioren 1 en ouder
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
1. Rens Froma GZVW-O NT 2004 29.95
2. Thomas Wieringa GZVW-P NT 2003 33.62
3. Stijn van der Laan GZVW-O NT 2006 36.20

<< TOP >>
Programmanr. 8
16-2-2019
25m vrije slag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 5 en later
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
Meisjes Minioren 5 en later, Meisjes

1. Nova Geerts GZVW-O NT 2010 29.86

Jongens Minioren 5 en later, Jongens

1. Phon Donrodpai GZVW-W NT 2008 22.58
2. Roman Datema GZVW-O NT 2009 24.62
3. Hendrik Schipper GZVW-O NT 2009 24.73
4. Daniël Smid GZVW-O NT 2010 31.15

<< TOP >>
Programmanr. 9
16-2-2019
25m vrije slag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 3 en later
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
<< TOP >>
Programmanr. 10
16-2-2019
50m rugslag
Dames en Heren tot 12
30 jaar en ouder
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
30 jaar en ouder, Heren

1. Pascal Klein GZVW-M NT 1976 36.03
2. Marcel Sijbolts GZVW-M NT 1976 39.57
3. Stefan van der Laan GZVW-M NT 1974 41.24

<< TOP >>
Programmanr. 11
16-2-2019
Dames, 50m rugslag
Dames 12+
Meisjes Junioren 1 en ouder
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
1. Marloes Potze GZVW 33.42 200002332 33.91
2. Ilona Nicolaas GZVW 37.01 200201918 36.51
3. Merle ten Hoff GZVW 37.31 200205140 37.81
4. Hannah de Jong GZVW 38.15 200501680 38.47
5. Amber van Dijk GZVW 39.07 200502162 39.02
6. Relinda Baas GZVW 38.73 198900144 39.67
7. Elke ten Hoff GZVW 45.30 200404806 42.84
8. Manon de Jong GZVW 39.07 200105390 43.10
9. Josephine Swarts GZVW 41.99 200703502 43.79
10. Danishya Dusseljee GZVW 44.16 200400740 45.19
11. Suzanne Mulder GZVW 44.00 199307820 46.29
12. Lara Jager GZVW 48.62 200206130 47.97
13. Simonet Schroot GSA 1:05.84 195800108 1:06.63
14. Anna de Weert GSA 1:21.59 194900020 1:23.65

<< TOP >>
Programmanr. 12
16-2-2019
Heren, 50m rugslag
Heren 12+
Jongens Junioren 1 en ouder
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
1. Tim Zijlstra GZVW 30.46 199500641 30.76
2. Maurice Pater GZVW 30.66 200200909 31.21
3. Erwin Pras GZVW 32.13 199601781 32.13
4. Marnick Franken GZVW 34.00 200302279 33.36
5. Pascal Pater GZVW 34.83 200400029 34.76
6. Jesper Trenning GZVW 34.83 200204481 34.88
7. Jeroen Prins GZVW 35.13 199501763 36.77
AFGEM Patrick Graver GZVW 38.03 199404735

<< TOP >>
Programmanr. 13
16-2-2019
50m rugslag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 5 en later
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
Jongens Minioren 5 en later, Jongens

1. Twan Klein GZVW 51.65 200800727 49.44

<< TOP >>
Programmanr. 14
16-2-2019
25m rugslag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 4-5
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
Meisjes Minioren 4-5, Meisjes

1. Elianne Jensema GZVW 24.82 200803452 26.74

<< TOP >>
Programmanr. 15
16-2-2019
25m rugslag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 3 en later
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
Meisjes Minoren 3 en later, Meisjes

AFGEM Isis Klein GZVW NT 201100706

<< TOP >>
Programmanr. 16
16-2-2019
Dames, 50m rugslag
Dames 12+
Meisjes Junioren 1 en ouder
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
1. Marit Altena GZVW-O NT 2007 51.74
2. Yentl Harkema GZVW-W NT 2002 53.63

<< TOP >>
Programmanr. 17
16-2-2019
Heren, 50m rugslag
Heren 12+
Jongens Junioren 1 en ouder
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
1. Rens Froma GZVW-O NT 2004 35.22
2. Thomas Wieringa GZVW-P NT 2003 41.56
3. Stijn van der Laan GZVW-O NT 2006 41.60

<< TOP >>
Programmanr. 18
16-2-2019
25m rugslag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 5 en later
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
Meisjes Minioren 5 en later, Meisjes

1. Nova Geerts GZVW-O NT 2010 38.07

Jongens Minioren 5 en later, Jongens

1. Phon Donrodpai GZVW-W NT 2008 25.30
2. Hendrik Schipper GZVW-O NT 2009 28.41
3. Daniël Smid GZVW-O NT 2010 34.43
4. Roman Datema GZVW-O NT 2009 35.30

<< TOP >>
Programmanr. 19
16-2-2019
25m rugslag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 3 en later
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
<< TOP >>
Programmanr. 20
16-2-2019
50m vrije slag
Masters 30+
30 jaar en ouder
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
30 jaar en ouder, Heren

1. Pascal Klein GZVW-M NT 1976 28.76
2. Marcel Sijbolts GZVW-M NT 1976 31.65 FJ 1
3. Stefan van der Laan GZVW-M NT 1974 31.65 FJ 2

<< TOP >>
Programmanr. 21
16-2-2019
Dames, 50m schoolslag
Dames 12+
Meisjes Junioren 1 en ouder
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
1. Marloes Potze GZVW 37.22 200002332 36.75
2. Amber van Dijk GZVW 42.93 200502162 41.35
3. Hannah de Jong GZVW 44.25 200501680 44.19
4. Josephine Swarts GZVW 43.54 200703502 44.34
5. Relinda Baas GZVW 42.38 198900144 44.49
6. Elke ten Hoff GZVW 43.75 200404806 45.75
7. Ilona Nicolaas GZVW 44.60 200201918 45.94
8. Merle ten Hoff GZVW 45.51 200205140 46.57
9. Danishya Dusseljee GZVW 50.20 200400740 51.25
10. Lara Jager GZVW 52.65 200206130 52.07
11. Suzanne Mulder GZVW 49.65 199307820 54.80
12. Simonet Schroot GSA 1:06.23 195800108 1:07.59
13. Anna de Weert GSA 1:24.02 194900020 1:23.60

<< TOP >>
Programmanr. 22
16-2-2019
Heren, 50m schoolslag
Heren 12+
Jongens Junioren 1 en ouder
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
1. Maurice Pater GZVW 34.76 200200909 34.19
2. Erwin Pras GZVW 36.58 199601781 36.65
3. Marnick Franken GZVW 40.42 200302279 39.63
4. Jesper Trenning GZVW 39.50 200204481 40.17
5. Tim Zijlstra GZVW 37.72 199500641 40.24
6. Jeroen Prins GZVW 39.13 199501763 40.52
DIS Pascal Pater GZVW 42.20 200400029
AA – Gestart voor het startsignaal (en wel gezwommen).
AFGEM Patrick Graver GZVW 38.52 199404735

<< TOP >>
Programmanr. 23
16-2-2019
50m schoolslag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 5 en later
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
Jongens Minioren 5 en later, Jongens

1. Twan Klein GZVW 52.21 200800727 50.96

<< TOP >>
Programmanr. 24
16-2-2019
25m schoolslag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 4-5
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
Meisjes Minioren 4-5, Meisjes

1. Elianne Jensema GZVW 26.39 200803452 27.45

<< TOP >>
Programmanr. 25
16-2-2019
25m schoolslag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 3 en later
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
Meisjes Minoren 3 en later, Meisjes

AFGEM Isis Klein GZVW 31.11 201100706

<< TOP >>
Programmanr. 26
16-2-2019
Heren, 50m schoolslag
Heren 12+
Jongens Junioren 1 en ouder
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
1. Rens Froma GZVW-O NT 2004 41.88
2. Stijn van der Laan GZVW-O NT 2006 45.05
3. Thomas Wieringa GZVW-P NT 2003 47.24

<< TOP >>
Programmanr. 27
16-2-2019
Dames, 50m schoolslag
Dames 12+
Meisjes Junioren 1 en ouder
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
1. Yentl Harkema GZVW-W NT 2002 51.63
2. Marit Altena GZVW-O NT 2007 54.27

<< TOP >>
Programmanr. 28
16-2-2019
25m schoolslag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 5 en later
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
Meisjes Minioren 5 en later, Meisjes

1. Nova Geerts GZVW-O NT 2010 34.94

Jongens Minioren 5 en later, Jongens

1. Phon Donrodpai GZVW-W NT 2008 23.62
2. Hendrik Schipper GZVW-O NT 2009 27.98
3. Daniël Smid GZVW-O NT 2010 30.36
4. Roman Datema GZVW-O NT 2009 30.39

<< TOP >>
Programmanr. 29
16-2-2019
25m schoolslag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 3 en later
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
<< TOP >>
Programmanr. 30
16-2-2019
50m schoolslag
Masters 30+
30 jaar en ouder
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
30 jaar en ouder, Heren

1. Pascal Klein GZVW-M NT 1976 38.63
2. Marcel Sijbolts GZVW-M NT 1976 40.34
3. Stefan van der Laan GZVW-M NT 1974 41.60

<< TOP >>
Programmanr. 31
16-2-2019
Dames, 50m vlinderslag
Dames 12+
Meisjes Junioren 1 en ouder
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
1. Marloes Potze GZVW 32.85 200002332 33.45
2. Merle ten Hoff GZVW 34.98 200205140 35.90
3. Relinda Baas GZVW 36.15 198900144 36.97 FJ 1
4. Hannah de Jong GZVW 36.32 200501680 36.97 FJ 2
5. Amber van Dijk GZVW 36.76 200502162 38.14
6. Ilona Nicolaas GZVW 37.99 200201918 40.01
7. Manon de Jong GZVW 38.97 200105390 41.64
8. Josephine Swarts GZVW 41.40 200703502 41.77
9. Suzanne Mulder GZVW 40.96 199307820 43.90
10. Danishya Dusseljee GZVW 43.90 200400740 45.69
11. Elke ten Hoff GZVW 47.55 200404806 47.66
12. Lara Jager GZVW 48.50 200206130 48.95

<< TOP >>
Programmanr. 32
16-2-2019
Heren, 50m vlinderslag
Heren 12+
Jongens Junioren 1 en ouder
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
1. Erwin Pras GZVW 28.23 199601781 28.46
2. Maurice Pater GZVW 27.56 200200909 28.47
3. Tim Zijlstra GZVW 30.13 199500641 30.82 FJ 1
4. Marnick Franken GZVW 30.36 200302279 30.82 FJ 2
5. Jeroen Prins GZVW 30.98 199501763 33.19
6. Jesper Trenning GZVW 32.79 200204481 34.12
7. Pascal Pater GZVW 34.58 200400029 35.02
AFGEM Patrick Graver GZVW 33.55 199404735

<< TOP >>
Programmanr. 33
16-2-2019
50m vlinderslag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 4-5
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
Jongens Minioren 4-5, Jongens

1. Twan Klein GZVW 58.03 200800727 56.28

<< TOP >>
Programmanr. 34
16-2-2019
25m vlinderslag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 5 en later
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
Meisjes Minioren 5 en later, Meisjes

1. Elianne Jensema GZVW NT 200803452 30.99

<< TOP >>
Programmanr. 35
16-2-2019
25m vlinderslag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 3 en later
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info


Uitslagen 25-50m en Vc 3

GZVW
25-50m Deel 3
Winschoten (NED)  2-2-2019

Uitslag overzicht Korte baan (25m)
Achternaam, Voornaam

Amber van Dijk

Gbjr

05 :

Afstand/zwemslag

50 rugslag
50 vlinderslag
25 vrije slag

Pl.

7
8
3

Tijd

39.07
38.06
15.25

Ronde oude PR.

39.07
36.76
15.30

PR.

Elke ten Hoff 04 : 50 rugslag
25 vrije slag
27
2
45.30
15.31
46.29
15.19

PR.
Lara Jager 02 : 50 rugslag
50 vlinderslag
25 vrije slag

33
31
4
48.62
49.41
17.51
50.49
48.50
–.–
PR.

PR.

Elianne Jensema

08 : 25 vrije slag 4 22.00 –.– PR.
Hannah de Jong 05 : 50 rugslag
25 vrije slag
6
2
39.05
14.90
38.15
14.90

Isis Klein 11 : 25 vrije slag
25 schoolslag

3
10
29.20
31.11
–.–
–.–
PR.
PR.
Twan Klein 08 : 50 vlinderslag
25 vrije slag
25 schoolslag

7
1
1
58.03
16.91
23.53
–.–
18.79
22.64
PR.
PR.
Jelte Meuleman 04 : 50 rugslag
50 vlinderslag
25 vrije slag

3

2

34.71
30.83
13.37
35.01
30.51
14.58
PR.

PR.

Suzanne Mulder 93 : 50 rugslag
50 vlinderslag
25 vrije slag

28
28
10
45.79
45.41
17.72
42.93
40.06
16.97
Ilona Nicolaas 02 : 50 rugslag
50 vlinderslag
25 vrije slag

1
13
1
37.86
40.10
15.07
37.01
37.99
15.35

PR.

Cayn Nomden 05 : 50 rugslag
50 vlinderslag
25 vrije slag

13
13
3
38.39
44.36
15.05
38.87
44.60
15.42
PR.
PR.
PR.
Ivy Nomden 09 : 50 vlinderslag
25 vrije slag
25 schoolslag

6
3
5
55.20
18.56
28.07
53.92
19.03
26.44
PR.
Pascal Pater 04 : 50 rugslag
50 vlinderslag
25 vrije slag

4
9
5
34.83
35.28
14.84
36.48
34.58
15.23
PR.

PR.

Jeroen Prins 95 : 50 rugslag
50 vlinderslag

11
4
37.15
32.73
35.13
30.98
Josephine Swarts 07 : 50 rugslag
50 vlinderslag
25 vrije slag

20
18
1
42.95
41.40
15.00
42.11
41.54
15.96
PR.
PR.
Jesper Trenning 02 : 50 rugslag
50 vlinderslag
25 vrije slag

8
5
2
35.97
33.81
13.37
34.83
32.79
13.83

PR.

Totaal 42 persoonlijke uitslag, Gemiddelde prestatie: 99,3%
0 nieuw(e) record(s), 21 nieuw(e) persoonlijke record(s)
Grootste verbetering: Twan Klein, 25 vrije slag  16.91

 

GZVW
Verenigingscompetitie
Hoogezand (NED)  9-2-2019

Uitslag overzicht Korte baan (25m)
Achternaam, Voornaam

Relinda Baas

Gbjr

89 :

Afstand/zwemslag

100 vrije slag
50 rugslag
100 rugslag
200 schoolslag
50 vlinderslag

Pl.

Est.

4
4
3

Tijd

1:10.32
41.01
1:23.45
3:14.44
36.15

Ronde oude PR.

1:09.27
38.73
1:22.69
3:26.94
36.04

 

PR.
Elmer Brons 06 : 50 vrije slag
50 rugslag
100 rugslag
50 schoolslag
200 schoolslag
Est.

1

3

37.98
48.13
1:34.98
51.68
4:01.70
38.93
45.54
1:35.46
50.60
–.–
 
PR.

PR.

PR.

Amber van Dijk 05 : 50 rugslag
100 rugslag
50 schoolslag
200 schoolslag
11 40.90
1:24.14
45.60
3:14.28
39.07
1:23.76
42.93
3:17.16
 
PR.
Danishya Dusseljee 04 : 50 vrije slag
100 vrije slag
50 vlinderslag
200 wisselslag
 
64 40.64
1:25.68
46.47
3:30.50
37.51
1:25.94
43.90
3:22.53
PR.
Marnick Franken 03 : 50 vrije slag
100 vrije slag
50 vlinderslag
200 wisselslag
 
12 29.72
1:01.39
32.36
2:40.26
27.49
1:05.15
30.36
2:57.78
PR.PR.
Josse van Geffen 86 : 50 rugslag
100 rugslag
50 schoolslag
200 schoolslag
50 vlinderslag
83
7
45.21
1:31.91
43.56
3:14.42
39.72
44.15
1:32.09
39.88
3:13.81
37.38
 
PR.
Patrick Graver 94 : 50 rugslag
100 rugslag
50 schoolslag
200 schoolslag
50 vlinderslag
116
9
40.93
1:24.62
42.60
3:05.87
33.84
37.88
1:25.10
38.52
3:07.14
33.55
 
PR.PR.
Elke ten Hoff 04 : 100 vrije slag
50 vlinderslag
200 wisselslag
 
3

3

1:15.00
47.96
3:24.06
1:15.30
47.55
3:32.30
PR.

PR.

Merle ten Hoff 02 : 50 vlinderslag
50 vlinderslag
100 vlinderslag
200 wisselslag
 
1
3
36.93
36.53
1:18.89
2:55.12
34.98
34.98
1:18.70
2:53.55
Manon Hulzebos 04 : 50 vrije slag
100 vrije slag
50 vlinderslag
200 wisselslag
 
46 39.34
1:23.33
46.28
3:35.65
36.64
1:24.76
45.39
3:31.65
PR.
Lara Jager 02 : 50 rugslag
100 rugslag
50 vlinderslag
13
13
52.04
1:48.12
50.08
48.62
1:51.51
48.50
 
PR.
Hannah de Jong 05 : 50 rugslag
100 rugslag
50 schoolslag
200 schoolslag
22 41.35
1:26.24
44.86
3:19.79
38.15
1:25.23
44.25
3:38.12
 
PR.
Josee Keizer 00 : 50 rugslag
100 rugslag
50 vlinderslag
3
2
40.20
1:22.84
34.43
36.76
1:18.47
33.50
 
Twan Klein 08 : 50 rugslag
50 schoolslag
100 schoolslag
3

1

51.65
53.12
1:53.07
54.27
52.21
1:55.19
 
PR.

PR.

Henriëtte Manting 71 : 50 rugslag
100 rugslag
50 vlinderslag
7
4
41.37
1:28.09
36.49
38.11
1:23.13
34.64
 
Jelte Meuleman 04 : 50 vrije slag
100 vrije slag
50 vlinderslag
200 wisselslag
 
21 30.00
1:01.50
32.48
2:32.07
28.17
1:04.15
30.51
2:33.92
PR.PR.
Suzanne Mulder 93 : 100 rugslag
50 schoolslag
200 schoolslag
50 vlinderslag
 
10

8
11

1:36.34
53.10
3:58.84
43.49
1:33.18
49.65
3:59.42
40.06
PR.
Ilona Nicolaas 02 : 50 vlinderslag
100 vlinderslag
200 wisselslag
 
4
4
40.67
1:32.46
3:00.82
37.99
1:31.65
2:58.24
Maurice Pater 02 : 50 vlinderslag
100 vlinderslag
200 wisselslag
 
1
1
29.88
1:03.37
2:24.03
27.56
59.75
2:18.87
Pascal Pater 04 : 50 vrije slag
100 vrije slag
50 vlinderslag
200 wisselslag
 
33 34.42
1:13.57
36.62
2:55.55
32.38
1:13.73
34.58
2:53.43
PR.
Marloes Potze 00 : 100 rugslag
50 schoolslag
200 schoolslag
50 vlinderslag
 
1

1
1

1:12.68
40.37
3:07.72
32.85
1:12.37
36.97
3:04.58
32.85
Roy Potze 97 : 50 rugslag
100 rugslag
50 schoolslag
200 schoolslag
50 vlinderslag
22
4
33.49
1:10.32
38.33
2:56.43
30.26
32.02
1:08.63
36.30
2:52.08
30.00
 
Erwin Pras 96 : 50 rugslag
100 rugslag
200 schoolslag
50 vlinderslag
1
3
1
34.58
1:09.52
3:01.04
28.46
32.13
1:11.09
3:06.53
28.23
 
PR.
PR.
Jeroen Prins 95 : 100 vrije slag
50 rugslag
100 rugslag
50 schoolslag
200 schoolslag
50 vlinderslag
Est.

7

11
5

1:01.67
38.91
1:19.04
44.99
3:26.69
32.34
1:01.56
35.13
1:17.15
39.13
3:07.70
30.98
 
Josephine Swarts 07 : 50 rugslag
50 schoolslag
100 schoolslag
2

1

41.99
46.88
1:39.34
42.11
43.54
1:37.57
 
PR.
Jesper Trenning 02 : 50 vlinderslag
100 vlinderslag
 
5 34.70
1:18.96
32.79
1:17.99
Esmee Veendorp 96 : 50 rugslag
100 rugslag
50 vlinderslag
6
6
41.61
1:25.80
37.82
37.26
1:19.84
35.91
 
Yvonne Wilts 95 : 50 rugslag
100 rugslag
50 schoolslag
200 schoolslag
50 vlinderslag
92
9
45.06
1:34.15
43.91
3:13.36
40.49
39.68
1:24.26
40.40
3:08.06
37.52
 
4 x 50 vrije slag Heren : Elmer Brons
Pascal Pater
37.98 Jelte Meuleman
Marnick Franken
2 2:06.56
4 x 100 vrije slag Heren  : Jeroen Prins
Roy Potze
1:01.67 Erwin Pras
Maurice Pater
1 3:57.27
4 x 100 vrije slag Dames : Relinda Baas
Josee Keizer
1:10.32 Merle ten Hoff
Marloes Potze
1 4:30.85
Totaal 109 persoonlijke uitslag, Gemiddelde prestatie: 94,3%
0 nieuw(e) record(s), 25 nieuw(e) persoonlijke record(s)
Grootste verbetering: Marnick Franken, 200 wisselslag  2:40.26