Verenigingscompetitie deel 1

Logo Paragon Products

GZVW
Verenigingscompetitie deel 1
Winschoten (NED)  6-10-2018

Uitslag overzicht Korte baan (25m)
Achternaam, Voornaam

Elmer Brons

Gbjr

06 :

Afstand/zwemslag

50 rugslag
100 rugslag
200 rugslag

Pl.

3

Tijd

49.77
1:43.68
3:30.55

Ronde oude PR.

45.54
1:35.46
–.–

PR.

Amber van Dijk 05 : 50 rugslag
100 rugslag
200 rugslag
50 vlinderslag
100 vlinderslag

2

1

43.23
1:29.22
3:00.48
42.10
1:29.49
39.07
1:25.35
2:59.93
39.19
–.–

PR.

Josse van Geffen 86 : 50 rugslag
50 schoolslag
100 schoolslag
100 wisselslag
9

2
3

44.15
42.26
1:29.46
1:22.80
44.26
39.88
1:27.32
1:25.55

PR.

PR.

Patrick Graver 94 : 50 rugslag
50 schoolslag
100 schoolslag
100 wisselslag
10

8
11

38.03
39.15
1:24.19
1:19.52
37.88
39.60
1:24.80
1:18.67

PR.
PR.
Elke ten Hoff 04 : 50 vrije slag
100 vrije slag
200 vrije slag
50 schoolslag
100 schoolslag

7

8

38.85
1:22.07
2:55.94
46.96
1:40.37
33.04
1:17.91
2:52.78
43.75
1:37.07
Merle ten Hoff 02 : 50 rugslag
50 schoolslag
100 schoolslag
100 wisselslag
2

7
2

38.70
46.60
1:41.00
1:21.20
37.31
45.51
1:38.43
1:21.09

Manon Hulzebos 04 : 50 vrije slag
100 vrije slag
200 vrije slag
50 schoolslag
100 schoolslag

11

11

42.75
1:32.60
3:15.98
52.74
1:54.20
36.64
1:24.76
–.–
50.84
1:52.32

PR.

Lara Jager 02 : 50 rugslag
50 schoolslag
100 schoolslag
100 wisselslag
12

10
11

56.06
56.25
1:59.68
1:50.54
53.92
55.61
1:58.43
1:51.18

PR.

Hannah de Jong 05 : 50 rugslag
100 rugslag
200 rugslag
50 vlinderslag
100 vlinderslag

3

3

44.36
1:33.16
3:10.51
41.53
1:35.14
38.15
1:25.23
–.–
37.58
1:33.16

PR.

Twan Klein 08 : 50 vrije slag
100 wisselslag

3
3
41.74
1:47.60
40.89
1:57.17
PR.
Felicia Kroon 05 : 50 vrije slag
100 vrije slag
50 rugslag
100 rugslag
200 rugslag
50 vlinderslag
100 vlinderslag
Est.

4

4

39.82
1:22.23
49.82
1:41.10
3:20.93
45.55
1:42.21
36.56
1:27.21
43.21
1:35.03
–.–
41.79
1:42.72

PR.

PR.

PR.

Henriëtte Manting 71 : 50 rugslag
100 wisselslag
6
8
40.45
1:27.75
38.11
1:20.33

Jelte Meuleman 04 : 50 vrije slag
100 vrije slag
200 vrije slag
50 schoolslag
100 schoolslag

1

1

33.30
1:09.77
2:22.65
38.24
1:21.39
29.35
1:04.83
2:21.31
38.02
1:23.01

PR.

Suzanne Mulder 93 : 50 rugslag
50 schoolslag
100 schoolslag
100 wisselslag
10

9
9

46.69
52.19
1:51.04
1:31.72
42.93
49.65
1:49.58
1:32.81

PR.

Ilona Nicolaas 02 : 50 rugslag
100 rugslag
50 schoolslag
100 schoolslag
200 schoolslag
1

5

39.67
1:20.83
46.98
1:41.31
3:30.76
37.01
1:20.18
44.60
1:37.34
3:31.07

PR.

Cayn Nomden 05 : 50 vlinderslag

1 47.42 45.97
Ivy Nomden 09 : 50 vrije slag
100 wisselslag

4
4
41.85
1:54.92
43.62
2:01.56
PR.
PR.
Maurice Pater 02 : 50 rugslag
100 rugslag
50 schoolslag
100 schoolslag
200 schoolslag
1

1

32.65
1:07.40
37.21
1:20.24
2:49.53
30.66
1:07.34
35.04
1:16.09
2:51.46

PR.

Pascal Pater 04 : 50 vrije slag
100 vrije slag
200 vrije slag
50 schoolslag
100 schoolslag

5

4

36.26
1:20.35
2:51.30
44.28
1:34.94
33.26
1:15.16
2:49.72
42.83
1:34.57
Marloes Potze 00 : 50 rugslag
50 rugslag
100 rugslag
50 schoolslag
100 schoolslag
100 wisselslag
1
Est.

1
1

53.52
34.86
1:13.76
38.42
1:22.84
1:13.69
34.09
34.09
1:12.59
36.97
1:22.01
1:11.85

Roy Potze 97 : 50 rugslag
50 schoolslag
100 schoolslag
100 wisselslag
4

7
4

32.33
38.23
1:22.23
1:10.50
32.02
36.30
1:18.94
1:10.41

Erwin Pras 96 : 50 rugslag
50 schoolslag
100 schoolslag
100 wisselslag
3

6
3

32.13
37.94
1:22.08
1:09.41
32.70
37.63
1:22.68
1:09.30

PR.

PR.

Jeroen Prins 95 : 50 vrije slag
50 rugslag
100 wisselslag
Est.
9
9
28.13
36.51
1:16.06
27.60
35.13
1:14.81

Josephine Swarts 07 : 50 vrije slag
100 vrije slag
200 vrije slag
50 schoolslag
100 schoolslag

10

7

41.39
1:29.43
3:07.48
46.33
1:38.75
37.27
–.–
–.–
–.–
–.–
PR.
PR.
PR.
PR.
Jesper Trenning 02 : 50 rugslag
100 rugslag
100 wisselslag
4 37.83
1:19.79
1:16.45
34.83
1:17.51
1:15.75

Yvonne Wilts 95 : 50 rugslag
50 schoolslag
100 schoolslag
100 wisselslag
8

3
6

42.60
43.06
1:30.60
1:23.53
39.68
40.40
1:27.56
1:20.59

Tim Zijlstra 95 : 50 rugslag
50 schoolslag
100 schoolslag
100 wisselslag
2

9
6

30.62
40.49
1:25.42
1:12.76
30.66
37.72
1:25.30
1:11.67

PR.
4 x 50 vrije slag Heren

: Jeroen Prins
Erwin Pras
28.13
27.06
Roy Potze
Maurice Pater
26.88
25.99
1 1:48.06
4 x 100 wisselslag Dames : Marloes Potze
Yvonne Wilts
1:13.76
1:29.24
Merle ten Hoff
Amber van Dijk
1:18.34
1:10.81
1 5:12.15
4 x 100 vrije slag Dames : Felicia Kroon
Josephine Swarts
1:22.23
1:21.91
Hannah de Jong
Amber van Dijk
1:15.75
1:11.31
1 5:11.20
Totaal 110 persoonlijke uitslag, Gemiddelde prestatie: 93,6%
0 nieuw(e) record(s), 26 nieuw(e) persoonlijke record(s)
Grootste verbetering: Twan Klein, 100 wisselslag  1:47.60


4

Geplaatst door:Alie Kruizinga-Buurmeijer
Over de auteur:Tc-Wedstrijdzwemmen
Dit bericht is geplaatst op:6 oktober 2018


Archief: