Totale uitslagen Clubkampioenschappen 2018

Nr. 1. Dames, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en ouder
Nr. 2. Dames, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en ouder
Nr. 3. Heren, 50m vrije slag  Senioren open
Nr. 4. Heren, 50m vrije slag  Senioren open
Nr. 5. Alle, 50m vrije slag  Mix  Minioren 5 en later
Nr. 6. Alle, 25m vrije slag  Mix  Minioren 4-5
Nr. 7. Alle, 25m vrije slag  Mix  Minioren 3 en later
Nr. 8. Alle, 25m vrije slag  Mix  Minioren 3 en later
Nr. 9. Alle, 50m rugslag  30 jaar en ouder
Nr. 10. Dames, 50m rugslag  Meisjes Junioren 1 en ouder
Nr. 11. Dames, 50m rugslag  Meisjes Junioren 1 en ouder
Nr. 12. Heren, 50m rugslag  Senioren open
Nr. 13. Heren, 50m rugslag  Senioren open
Nr. 14. Alle, 50m rugslag  Mix  Minioren 5 en later
Nr. 15. Alle, 25m rugslag  Mix  Minioren 4-5
Nr. 16. Alle, 25m rugslag  Mix  Minioren 3 en later
Nr. 17. Alle, 25m rugslag  Mix  Minioren 3 en later
Nr. 18. Alle, 50m vrije slag  30 jaar en ouder
Nr. 19. Dames, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en ouder
Nr. 20. Dames, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en ouder
Nr. 21. Heren, 50m schoolslag  Senioren open
Nr. 22. Heren, 50m schoolslag  Senioren open
Nr. 23. Alle, 50m schoolslag  Mix  Minioren 5 en later
Nr. 24. Alle, 25m schoolslag  Mix  Minioren 4-5
Nr. 25. Alle, 25m schoolslag  Mix  Minioren 3 en later
Nr. 26. Alle, 25m schoolslag  Mix  Minioren 3 en later
Nr. 27. Dames, 50m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en ouder
Nr. 28. Dames, 50m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en ouder
Nr. 29. Heren, 50m vlinderslag  Senioren open
Nr. 30. Alle, 50m vlinderslag  Mix  Minioren 4-5
Nr. 31. Alle, 50m vlinderslag  Mix  Minioren 3 en later
Nr. 32. Dames, 25m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en ouder
Nr. 33. Heren, 25m vlinderslag  Senioren open
Nr. 34. Alle, 25m vlinderslag  Mix  Minioren 5 en later
Nr. 35. Alle, 25m vlinderslag  Mix  Minioren 3 en later
Nr. 36. Alle, 50m schoolslag  30 jaar en ouder

Clubkampioenschappen 2018
Winschoten, 18-2-2018

Programmanr. 1
18-2-2018
Dames, 50m vrije slag
Dames 12 +
Meisjes Junioren 1 en ouder
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
1. Vivianne Dortmond GZVW 28.53 199801578 28.52
2. Marloes Potze GZVW 28.89 200002332 29.32
3. Camilla Dortmond GZVW 30.07 200100786 29.51
4. Merle ten Hoff GZVW 31.04 200205140 31.28
5. Manon de Jong GZVW 33.99 200105390 33.52
6. Ilona Nicolaas GZVW 33.31 200201918 33.88
7. Henriëtte Manting GZVW 32.24 197100246 34.16
8. Ilse Jager GZVW 34.53 200300242 34.20
9. Hannah de Jong GZVW 33.25 200501680 34.44
10. Amber van Dijk GZVW 33.64 200502162 34.53
11. Daniek Hulzebos GZVW 36.26 200100512 35.67
12. Felicia Kroon GZVW 36.57 200503828 37.10 FJ 1
13. Manon Hulzebos GZVW 36.64 200400012 37.10 FJ 2
14. Suzanne Mulder GZVW 35.83 199307820 38.26
15. Romee Meuleman GZVW 40.64 200601194 40.53
16. Luna Sewsahai GZVW 41.02 200503826 40.66
AFGEM Elke ten Hoff GZVW 34.42 200404806

<< TOP >>
Programmanr. 2
18-2-2018
Dames, 50m vrije slag
Dames 12 +
Meisjes Junioren 1 en ouder
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
1. Judith Vos GZVW-W NT W-2002 31.80
2. Fleur Doedens GZVW-P NT P-2001 32.72
3. Sanne Bonthond GZVW-P NT P-1991 38.00
4. Caer Donrodpai GZVW-O NT O-2004 46.64
5. Senna de Boer GZVW-O NT O-2006 49.23

<< TOP >>
Programmanr. 3
18-2-2018
Heren, 50m vrije slag
Heren 12+
Senioren open
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
1. Jarno Franken GZVW 26.16 200103145 26.58
2. Maurice Pater TriVia 25.86 200200909 26.61
3. Tim Zijlstra GZVW 27.92 199500641 26.92
4. Erwin Pras GZVW 27.11 199601781 26.95
5. Roy Potze GZVW 27.11 199702457 27.29
6. Arjen Zijlstra GZVW 27.88 199203309 27.75 FJ 1
7. Jeroen Prins GZVW 27.60 199501763 27.75 FJ 2
8. Jesper Trenning GZVW 29.41 200204481 30.34
9. Jelte Meuleman GZVW 29.88 200401905 31.55
10. Jochum de Jong GZVW 34.16 200304495 32.37
11. Elmer Brons GZVW 41.03 200601299 39.78
DIS Pascal Pater GZVW 33.63 200400029 AA
AFGEM Marnick Franken GZVW 29.40 200302279
AFGEM Matthijs Jansen GZVW 48.28 200602399

<< TOP >>
Programmanr. 4
18-2-2018
Heren, 50m vrije slag
Heren 12+
Senioren open
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
1. Daan Doedens GZVW-P NT P-2001 29.59
2. Rens Froma GZVW-O NT O-2004 30.86
3. Thomas Wieringa GZVW-P NT P-2003 32.33
4. Stefan Glazenburg GZVW-P NT P-2001 32.99
5. Martijn Wieringa GZVW-P NT P-2001 33.49
6. Bjorn Schuur GZVW-P NT P-2003 34.45
7. Dylan Glazenburg GZVW-P NT P-2004 35.37
8. Jaron Pater GZVW-O NT O-2005 36.57
9. Nathan Tulp GZVW-P NT P-2004 39.07
10. Stijn v.d. Laan GZVW-O NT O-2006 40.77
11. Yoris Weel GZVW-O NT O-2005 42.46
AFGEM Maarten Kors GZVW-P NT P-2003

<< TOP >>
Programmanr. 5
18-2-2018
50m vrije slag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 5 en later
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
Meisjes Minioren 5 en later, Meisjes

1. Esther Hofstee GZVW NT 200901746 44.07
2. Marije Jansen GZVW 47.60 200801090 46.05
3. Rosemarijn Wolthuizen GZVW 49.15 200802142 51.22

Jongens Minioren 5 en later, Jongens

1. Twan Klein GZVW 43.72 200800727 40.89

<< TOP >>
Programmanr. 6
18-2-2018
25m vrije slag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 4-5
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
Meisjes Minioren 4-5, Meisjes

1. Josephine Swarts GZVW-O NT O-2007 17.52
2. Daniël v.d. Wijngaard GZVW-O NT O-2007 26.86
AFGEM Elianne Jensema GZVW-O NT O-2008

Jongens Minioren 4-5, Jongens

1. Phon Donrodpai GZVW-O NT O-2008 24.52

<< TOP >>
Programmanr. 7
18-2-2018
25m vrije slag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 3 en later
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
Meisjes Minoren 3 en later, Meisjes

1. Miraiya de Boer GZVW-O NT O-2010 32.22
2. Rianne de Boer GZVW-O NT O-2010 36.87
3. Adlin Knapper GZVW-P NT P-2011 39.29

Jongens Minioren 3 en later, Jongens

1. Aron Knapper GZVW-P NT P-2010 28.06
2. Sven Jager GZVW-P NT P-2010 30.34
3. Daniël Smid GZVW-O NT O-2010 31.34
4. Hendrik Schipper GZVW-O NT O-2009 35.36

<< TOP >>
Programmanr. 8
18-2-2018
25m vrije slag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 3 en later
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
<< TOP >>
Programmanr. 9
18-2-2018
50m rugslag
Masters 30+
30 jaar en ouder
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
30 jaar en ouder, Heren

1. Ron Cornelius GZVW-M NT M-1974 36.06
2. Arjan Manting GZVW-M NT M-1972 36.43
3. Stefan van der Laan GZVW-M NT M-1974 41.32
AFGEM Marcel Sijbolts GZVW-M NT M-1976

<< TOP >>
Programmanr. 10
18-2-2018
Dames, 50m rugslag
Dames 12+
Meisjes Junioren 1 en ouder
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
1. Vivianne Dortmond GZVW 31.93 199801578 31.78
2. Marloes Potze GZVW 34.09 200002332 34.41
3. Camilla Dortmond GZVW 36.81 200100786 35.04
4. Ilona Nicolaas GZVW 37.01 200201918 37.44
5. Merle ten Hoff GZVW 37.47 200205140 38.24
6. Manon de Jong GZVW 39.07 200105390 39.53
7. Hannah de Jong GZVW 38.44 200501680 39.78
8. Amber van Dijk GZVW 39.07 200502162 40.39
9. Henriëtte Manting GZVW 38.21 197100246 41.17
10. Daniek Hulzebos GZVW 41.28 200100512 41.83
11. Ilse Jager GZVW 39.97 200300242 42.30
12. Felicia Kroon GZVW 43.96 200503828 44.97
13. Manon Hulzebos GZVW 45.92 200400012 45.82
14. Suzanne Mulder GZVW 42.93 199307820 45.93
15. Romee Meuleman GZVW 48.18 200601194 49.08
16. Luna Sewsahai GZVW 51.26 200503826 51.70
AFGEM Elke ten Hoff GZVW 48.27 200404806

<< TOP >>
Programmanr. 11
18-2-2018
Dames, 50m rugslag
Dames 12+
Meisjes Junioren 1 en ouder
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
1. Judith Vos GZVW-W NT W-2002 38.38
2. Fleur Doedens GZVW-P NT P-2001 39.21
3. Sanne Bonthond GZVW-P NT P-1991 42.78
4. Caer Donrodpai GZVW-O NT O-2004 49.53
5. Senna de Boer GZVW-O NT O-2006 1:02.13

<< TOP >>
Programmanr. 12
18-2-2018
Heren, 50m rugslag
Heren 12+
Senioren open
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
1. Maurice Pater TriVia 31.48 200200909 30.66 FJ 1
2. Tim Zijlstra GZVW 31.38 199500641 30.66 FJ 2
3. Roy Potze GZVW 32.02 199702457 32.20
4. Arjen Zijlstra GZVW 34.81 199203309 33.86
5. Erwin Pras GZVW 32.70 199601781 33.93
6. Jarno Franken GZVW 34.21 200103145 34.60
7. Jesper Trenning GZVW 34.83 200204481 35.43
8. Jelte Meuleman GZVW 35.11 200401905 35.88
9. Jeroen Prins GZVW 35.13 199501763 36.23
10. Pascal Pater GZVW 36.48 200400029 36.86
11. Jochum de Jong GZVW 39.29 200304495 36.88
12. Elmer Brons GZVW 47.08 200601299 46.67
AFGEM Marnick Franken GZVW 36.93 200302279
AFGEM Matthijs Jansen GZVW 57.69 200602399

<< TOP >>
Programmanr. 13
18-2-2018
Heren, 50m rugslag
Heren 12+
Senioren open
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
1. Rens Froma GZVW-O NT O-2004 36.28
2. Daan Doedens GZVW-P NT P-2001 38.37
3. Martijn Wieringa GZVW-P NT P-2001 38.90
4. Thomas Wieringa GZVW-P NT P-2003 40.01
5. Jaron Pater GZVW-O NT O-2005 41.47
6. Bjorn Schuur GZVW-P NT P-2003 41.68
7. Stefan Glazenburg GZVW-P NT P-2001 42.42
8. Nathan Tulp GZVW-P NT P-2004 43.01
9. Dylan Glazenburg GZVW-P NT P-2004 45.99
10. Stijn v.d. Laan GZVW-O NT O-2006 48.13
11. Yoris Weel GZVW-O NT O-2005 50.43
AFGEM Maarten Kors GZVW-P NT P-2003

<< TOP >>
Programmanr. 14
18-2-2018
50m rugslag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 5 en later
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
Meisjes Minioren 5 en later, Meisjes

1. Marije Jansen GZVW 51.59 200801090 50.97
2. Rosemarijn Wolthuizen GZVW 58.21 200802142 57.50

Jongens Minioren 5 en later, Jongens

1. Twan Klein GZVW 56.88 200800727 56.43

<< TOP >>
Programmanr. 15
18-2-2018
25m rugslag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 4-5
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
Meisjes Minioren 4-5, Meisjes

1. Josephine Swarts GZVW-O NT O-2007 19.77
2. Daniël v.d. Wijngaard GZVW-O NT O-2007 29.42
AFGEM Elianne Jensema GZVW-O NT O-2008

Jongens Minioren 4-5, Jongens

1. Phon Donrodpai GZVW-O NT O-2008 27.37

<< TOP >>
Programmanr. 16
18-2-2018
25m rugslag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 3 en later
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
Meisjes Minoren 3 en later, Meisjes

1. Miraiya de Boer GZVW-O NT O-2010 32.02
2. Rianne de Boer GZVW-O NT O-2010 33.79
3. Adlin Knapper GZVW-P NT P-2011 56.41

Jongens Minioren 3 en later, Jongens

1. Aron Knapper GZVW-P NT P-2010 29.89
2. Sven Jager GZVW-P NT P-2010 33.41
3. Hendrik Schipper GZVW-O NT O-2009 38.27
4. Daniël Smid GZVW-O NT O-2010 40.16

<< TOP >>
Programmanr. 17
18-2-2018
25m rugslag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 3 en later
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
Meisjes Minoren 3 en later, Meisjes

1. Esther Hofstee GZVW NT 200901746 25.20

<< TOP >>
Programmanr. 18
18-2-2018
50m vrije slag
Masters 30+
30 jaar en ouder
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
30 jaar en ouder, Heren

1. Arjan Manting GZVW-M NT M-1972 29.62
2. Stefan van der Laan GZVW-M NT M-1974 31.29
3. Ron Cornelius GZVW-M NT M-1974 32.18
AFGEM Marcel Sijbolts GZVW-M NT M-1976

<< TOP >>
Programmanr. 19
18-2-2018
Dames, 50m schoolslag
Dames 12+
Meisjes Junioren 1 en ouder
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
1. Vivianne Dortmond GZVW 35.78 199801578 37.07
2. Marloes Potze GZVW 36.97 200002332 37.22
3. Camilla Dortmond GZVW 42.39 200100786 42.60
4. Amber van Dijk GZVW 43.50 200502162 44.35
Ilse Jager GZVW 43.31 200300242 44.35
6. Ilona Nicolaas GZVW 45.28 200201918 45.38
7. Hannah de Jong GZVW 44.25 200501680 46.18 FJ 1
8. Henriëtte Manting GZVW 43.83 197100246 46.18 FJ 2
9. Manon de Jong GZVW 45.63 200105390 47.07
10. Merle ten Hoff GZVW 45.51 200205140 47.09
11. Felicia Kroon GZVW 46.95 200503828 47.45
12. Manon Hulzebos GZVW 52.20 200400012 50.84
13. Daniek Hulzebos GZVW 49.80 200100512 50.96
14. Suzanne Mulder GZVW 49.65 199307820 52.12
15. Luna Sewsahai GZVW 54.09 200503826 57.63
DIS Romee Meuleman GZVW 53.08 200601194 AA
AFGEM Elke ten Hoff GZVW 45.18 200404806

<< TOP >>
Programmanr. 20
18-2-2018
Dames, 50m schoolslag
Dames 12+
Meisjes Junioren 1 en ouder
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
1. Fleur Doedens GZVW-P NT P-2001 44.08
2. Sanne Bonthond GZVW-P NT P-1991 49.98
3. Caer Donrodpai GZVW-O NT O-2004 53.35
4. Senna de Boer GZVW-O NT O-2006 1:00.35
DIS Judith Vos GZVW-W NT W-2002 SR

<< TOP >>
Programmanr. 21
18-2-2018
Heren, 50m schoolslag
Heren 12+
Senioren open
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
1. Maurice Pater TriVia 35.02 200200909 36.25
2. Roy Potze GZVW 36.30 199702457 37.04
3. Tim Zijlstra GZVW 39.08 199500641 37.72
4. Erwin Pras GZVW 37.83 199601781 38.02
Arjen Zijlstra GZVW 39.69 199203309 38.02
6. Jarno Franken GZVW 39.06 200103145 39.92
7. Jeroen Prins GZVW 39.13 199501763 40.08
8. Jelte Meuleman GZVW 38.02 200401905 40.40
9. Jesper Trenning GZVW 40.56 200204481 42.18
10. Jochum de Jong GZVW 45.12 200304495 44.07
11. Pascal Pater GZVW 43.94 200400029 44.16
12. Elmer Brons GZVW 51.67 200601299 53.13
AFGEM Marnick Franken GZVW 42.17 200302279
AFGEM Matthijs Jansen GZVW 53.00 200602399

<< TOP >>
Programmanr. 22
18-2-2018
Heren, 50m schoolslag
Heren 12+
Senioren open
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
1. Daan Doedens GZVW-P NT P-2001 38.41
2. Thomas Wieringa GZVW-P NT P-2003 44.18
3. Stefan Glazenburg GZVW-P NT P-2001 44.43
4. Rens Froma GZVW-O NT O-2004 44.76
5. Martijn Wieringa GZVW-P NT P-2001 45.33
6. Jaron Pater GZVW-O NT O-2005 47.30
7. Dylan Glazenburg GZVW-P NT P-2004 48.69
8. Bjorn Schuur GZVW-P NT P-2003 49.23
9. Stijn v.d. Laan GZVW-O NT O-2006 51.10
10. Nathan Tulp GZVW-P NT P-2004 55.24
11. Yoris Weel GZVW-O NT O-2005 56.10
AFGEM Maarten Kors GZVW-P NT P-2003

<< TOP >>
Programmanr. 23
18-2-2018
50m schoolslag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 5 en later
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
Meisjes Minioren 5 en later, Meisjes

1. Marije Jansen GZVW 53.74 200801090 54.83
2. Esther Hofstee GZVW NT 200901746 56.51
3. Rosemarijn Wolthuizen GZVW 1:00.38 200802142 1:04.33

Jongens Minioren 5 en later, Jongens

1. Twan Klein GZVW 55.15 200800727 54.14

<< TOP >>
Programmanr. 24
18-2-2018
25m schoolslag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 4-5
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
Meisjes Minioren 4-5, Meisjes

1. Josephine Swarts GZVW-O NT O-2007 21.69
2. Daniël v.d. Wijngaard GZVW-O NT O-2007 31.20
AFGEM Elianne Jensema GZVW-O NT O-2008

Jongens Minioren 4-5, Jongens

1. Phon Donrodpai GZVW-O NT O-2008 28.71

<< TOP >>
Programmanr. 25
18-2-2018
25m schoolslag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 3 en later
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
Jongens Minioren 3 en later, Jongens

1. Daniël Smid GZVW-O NT O-2010 31.57
2. Aron Knapper GZVW-P NT P-2010 32.91
3. Hendrik Schipper GZVW-O NT O-2009 36.36
4. Sven Jager GZVW-P NT P-2010 36.55

Meisjes Minoren 3 en later, Meisjes

1. Miraiya de Boer GZVW-O NT O-2010 31.66
2. Rianne de Boer GZVW-O NT O-2010 35.43
3. Adlin Knapper GZVW-P NT P-2011 41.08

<< TOP >>
Programmanr. 26
18-2-2018
25m schoolslag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 3 en later
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
<< TOP >>
Programmanr. 27
18-2-2018
Dames, 50m vlinderslag
Dames 12+
Meisjes Junioren 1 en ouder
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
1. Vivianne Dortmond GZVW 30.48 199801578 31.03
2. Camilla Dortmond GZVW 35.91 200100786 34.98
3. Marloes Potze GZVW 33.96 200002332 34.99
4. Merle ten Hoff GZVW 34.98 200205140 36.41
5. Henriëtte Manting GZVW 34.64 197100246 37.86
6. Manon de Jong GZVW 38.97 200105390 39.15
7. Daniek Hulzebos GZVW 40.08 200100512 39.86
8. Amber van Dijk GZVW 39.80 200502162 40.05
9. Ilona Nicolaas GZVW 39.85 200201918 40.51
10. Hannah de Jong GZVW 37.58 200501680 40.58
11. Ilse Jager GZVW 37.11 200300242 40.98
12. Manon Hulzebos GZVW 45.39 200400012 45.52
13. Felicia Kroon GZVW 41.79 200503828 45.57
14. Suzanne Mulder GZVW 40.06 199307820 46.03
15. Luna Sewsahai GZVW 55.07 200503826 53.18
16. Romee Meuleman GZVW 53.87 200601194 53.37
AFGEM Elke ten Hoff GZVW 47.55 200404806

<< TOP >>
Programmanr. 28
18-2-2018
Dames, 50m vlinderslag
Dames 12+
Meisjes Junioren 1 en ouder
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
1. Judith Vos GZVW-W NT W-2002 40.69

<< TOP >>
Programmanr. 29
18-2-2018
Heren, 50m vlinderslag
Heren 12+
Senioren open
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
1. Maurice Pater TriVia 27.56 200200909 28.29
2. Erwin Pras GZVW 29.12 199601781 29.07
3. Roy Potze GZVW 30.00 199702457 30.06
4. Tim Zijlstra GZVW 32.38 199500641 30.13
5. Jarno Franken GZVW 29.81 200103145 30.26
6. Arjen Zijlstra GZVW 30.95 199203309 31.46
7. Jeroen Prins GZVW 30.98 199501763 32.09
8. Jesper Trenning GZVW 33.55 200204481 35.04
9. Jelte Meuleman GZVW 33.79 200401905 36.20
10. Pascal Pater GZVW 36.04 200400029 38.13
11. Jochum de Jong GZVW 42.25 200304495 40.15
12. Elmer Brons GZVW 54.46 200601299 52.09
AFGEM Marnick Franken GZVW 32.64 200302279

<< TOP >>
Programmanr. 30
18-2-2018
50m vlinderslag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 4-5
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
<< TOP >>
Programmanr. 31
18-2-2018
50m vlinderslag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 3 en later
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
<< TOP >>
Programmanr. 32
18-2-2018
Dames, 25m vlinderslag
Dames 12+
Meisjes Junioren 1 en ouder
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
<< TOP >>
Programmanr. 33
18-2-2018
Heren, 25m vlinderslag
Heren 12+
Senioren open
Resultaten

voorlopige resultaten
Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
<< TOP >>
Programmanr. 34
18-2-2018
25m vlinderslag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 5 en later
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
Meisjes Minioren 3-4, Meisjes

1. Marije Jansen GZVW 24.18 200801090 25.77
2. Rosemarijn Wolthuizen GZVW NT 200802142 26.87
3. Esther Hofstee GZVW NT 200901746 29.81

Jongens Minioren 4, Jongens

1. Twan Klein GZVW NT 200800727 25.95

<< TOP >>
Programmanr. 35
18-2-2018
25m vlinderslag
Dames en Heren tot 12
Mix  Minioren 3 en later
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
<< TOP >>
Programmanr. 36
18-2-2018
50m schoolslag
Masters 30+
30 jaar en ouder
Resultaten

Rang Naam Vereniging Intijd Startnummer Eindtijd Info
30 jaar en ouder, Heren

1. Arjan Manting GZVW-M NT M-1972 41.29
2. Stefan van der Laan GZVW-M NT M-1974 42.15
3. Ron Cornelius GZVW-M NT M-1974 43.68
AFGEM Marcel Sijbolts GZVW-M NT M-1976



4

Geplaatst door:Alie Kruizinga-Buurmeijer
Over de auteur:Tc-Wedstrijdzwemmen
Dit bericht is geplaatst op:18 februari 2018


Archief: